Zakupy na pokazach Palatinus? Sprawdź dlaczego warto się na nie wybrać!

Palatinus Sp. z o. o. to spółka, która postawiła na niestandardową sprzedaż niecodziennych produktów. Oferuje tylko te wyszukane, najwyższej jakości. W swej ofercie ma dosłownie kilka produktów. Dlaczego przyjęła taką strategię i co dokładnie sprzedaje opowie pan Cezary Kozłowski, odpowiedzialny za sprzedaż i kontakt z klientami przedstawiciel firmy Palatinus Sp. z o. o. w Polsce.

Proszę na początku o kilka słów o firmie Palatinus.

Palatinus Sp. z o. o. to spółka, która jest wyjątkowa na polskim rynku. Zarówno pod względem sposobu sprzedaży, jak i towaru, który oferuje. Nie mamy ani jednego sklepu stacjonarnego, ale też produktów, które oferujemy nie znajdą Państwo w żadnym stacjonarnym sklepie. Owszem, można kupić podobny towar, ale jest to zawsze sprzęt specjalistyczny i w cenach, której nie stać zapłacić przeciętnego Polaka. Spółka Palatimus postawiła sobie za cel udostępnienie każdemu sprzętu innowacyjnego, na najwyższym poziomie w przystępniej cenie. Nie mamy sklepów, bo postawiliśmy na sprzedaż bezpośrednią. To w naszym odczuciu lepsze dotarcie do klienta. Nie wstydzimy się naszego towaru, bardzo dobrze go znamy. Chcemy więc dać możliwość naszym klientom, aby go przetestowały i same stwierdziły, czy faktycznie go potrzebują. Nie liczymy na reklamy, wciskanie towaru. My się spotykamy później z naszymi klientami, przychodzą na kolejne spotkania, przyprowadzają znajomych. Nie chcemy się wstydzić, że wcisnęliśmy bubel za wysoką cenę. To my jesteśmy dla klienta, a nie odwrotnie.

Bezpośrednia sprzedaż – najlepszy kontakt z klientem

Jak dokładnie wygląda sprzedaż?

Jeździmy po różnych miejscach i miejscowościach i organizujemy spotkania z klientami. Wysyłamy zaproszenia, dzwonimy. Każdy może przyjść i zabrać swoich znajomych. Organizowane przez nas spotkania cieszą się bardzo dużą popularnością, bez względu na miejsce. Reklama naszej firmy opiera się głównie na reklamie szeptanej. To taki typ reklamy podawany z ust do ust. Nie płacimy za nią, jak inne firmy. Po prostu jesteśmy najlepsi i klienci potwierdzają to swoją opinią. A że mówią o tym innym to grono naszych klientów wciąż się powiększa. Co nas oczywiście bardzo cieszy i zapraszamy na spotkania.

Co zazwyczaj znajduje się w ofercie spółki Palatinus?

Ogólnie rzecz biorąc spółka zajmuje się sprzedażą sprzętu i akcesoriów niezbędnych w domu. Ale nie takich zwykłych, a nowoczesnych, innowacyjnych. Takich, których nie ma na rynku, a znacznie ułatwią życie niejednego Polaka.

Nasza oferta stale się zmienia, ale zawsze jest bardzo ograniczona. Ale nie do jednego producenta. Tych mamy kilku i chociaż w swojej ofercie mają wiele różnych urządzeń my wybieramy tylko te najlepsze. Sprawdzany je, testujemy, oceniamy ich użytkowość. Sprzedajemy wyłącznie produkty najwyższej, światowej jakości. Dzięki ścisłej współpracy z  producentami oferujemy rewelacyjny towar w rewelacyjnych cenach. I zapewniamy rewelacyjną obsługę przed, w trakcie i po zakupie. Co będę zachwalał – zapraszam do sprawdzenia osobiście!

Krótka, ale wyjątkowa oferta

Załóżmy, że chcę sprawdzić. Jakie obecnie sprzęty mają Państwo w swojej ofercie?

Obecnie w ofercie mamy cztery produkty: matę wibracyjną BodyShape wyprodukowaną przez firmę Casada, garnki uznanego producenta Venice, rewelacyjny odkurzacz Clean King oraz nowość materac Mediair 3d.

O tym ostatnim nie powiem za wiele, aby skłonić Państwa do przyjścia na spotkanie z nami. To nasza nowość, ale dokładnie przebadana i sprawdzona przez lekarzy i specjalistów oraz klientów. Jest szczególnie polecany dla osób borykających się z problemami z kręgosłupem, ale też ze snem. W porównaniu do innych ofert na rynku ma bardzo przystępną cenę.

A żeby nie zmęczyć się w ciągu dnia przygotowaliśmy Państwu ofertę bardzo ułatwiającą życie. Takim urządzeniem jest na pewno odkurzacz Clean King. To tak naprawdę urządzenie wielofunkcyjne, które nie tylko odkurzy, ale też wyczyści podłogi – drewniane, panele, parkiety czy linoleum. Upierze też dywany i wykładziny czy tapicerki. Sprzątniemy nim dom naprawdę dokładnie, nawet gdy mamy małe dzieci czy zwierzęta. A do tego znów zaskoczenie – cena jest tak przystępna, że może sobie na niego pozwolić przeciętny Polak. Takiego odkurzacza nie kupimy w zwykłym sklepie. W specjalistycznym i owszem, ale będzie nieporównywalnie droższy.

Do tego mamy matę wibracyjną BodyShape. To produkt renomowanej firmy Casada. Wykona delikatny masaż ale też masaż leczniczy. Ma dziesięć pól wibracyjnych i podzielona jest na 5 stref wibracji. Posiada kilka zaprogramowanych programów, obsługiwanych za pomocą pilota. Ma też funkcję ogrzewania – bolących miejsc oraz po prostu, do rozgrzania. To właśnie mata BodyShape!

Do tego na pokazach prezentujemy ostatni nasz produkt, czyli garnki firmy Venice. To producent naczyń, garnków, patelni i różnych akcesoriów kuchennych. Garnki, które oferujemy, można kupić w komplecie bądź pojedynczo. Produkty są trwałe i mają ponadczasowy design. W ofercie mamy patelnię do smażenia bez użycia oleju oraz specjalny system gotowania na parze wodnej, polegający na ustawianiu garnków jeden na drugi. Układamy na nich odpowiednio produkty, i tak gotujemy. Jeden prąd, jedna woda na parę – oszczędność miejsca i pieniędzy na rachunki. Poza tym jedzenie jest bardzo zdrowe, bo nie traci wartości podczas przygotowania.

Uważajcie na nieuczciwych sprzedawców!

Czy to prawda,  że na rynku pojawili się oszuści, którzy podszywają się pod Państwa firmę?

Niestety tak. Dochodzą do nas sygnały, że organizują spotkania, oferują nieoryginalne produkty. Później klienci mają do nas pretensje. To bardzo krzywdzące dla naszej firmy, bo dobro klienta to podstawa. Tym bardziej, że polegamy tylko na reklamie szeptanej. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni. Staramy się na każdym etapie sprzedaży, jak i po niej. Reklamacje w naszej firmie są bezproblemowe. Oszuści robią wszystko na odwrót. Niestety, podrabiają oferowany przez nas sprzęt, organizują spotkania z klientami, podszywają się pod naszą firmę używając naszej nazwy. Oszukują klientów, że są naszymi. Ale sprzedają złej jakości towar, który po pewnym czasie psuje się. I wtedy klienci dowiadują się, że zostali oszukani. Apelujemy więc, aby dokładnie sprawdzali autentyczność produktów oraz naszej firmy.

Na co zwrócić szczególną uwagę?

Na niską cenę. Na brak odpowiedzi na dokładne, szczegółowe pytania. Chcę po prostu wcisnąć produkt, nie wiedząc o nim za dużo. Jeśli jakość produktu będzie wątpliwa również powinniśmy odejść od takiego zakupu. Najlepiej chodzić na spotkania, które są polecone przz naszych klientów. Jeśli znajomy sprawdził osobiście nasz sprzęt to nie poleci przecież złego towaru. I złej firmy, prowadzonej przez oszustów. Apeluję, aby klienci naprawdę uważali!

Jak Palatinus Sp. z o. o. radzi sobie w takiej sytuacji? Co na to klienci?

Na szczęście mamy stałe grono wiernych klientów. To oni zapewniają nam kontakt z nowymi klientami, polecają nasze usługi innym. Rekomendacja klientów to gwarant jakości naszych produktów oraz  profesjonalizmu naszych usług. Jesteśmy im za to bardzo wdzięczni! Dziękujemy i zapraszamy na nasze pokazy!

 Dziękuję za rozmowę.

Dodaj komentarz