Wygodne rozwiązanie czy chwilowa moda?

Pewnie nieraz słyszałaś ostatnio o diecie pudełkowej. Jest to stosunkowo nowa usługa, która poprawnie nazywana jest cateringiem dietetycznym, jednak potoczna nazwa mocno się już przyjęła. Czy jest to chwilowa moda czy też wygodne rozwiązanie dla zapracowanych?

Na czym polega catering dietetyczny?

Catering dietetyczny polega na dostarczaniu gotowych dań na cały dzień prosto pod drzwi klienta. Zwykle dostawa odbywa się wcześnie rano, aby już na śniadanie klient mógł skorzystać z dania, które dostarczane jest w szczelnie zamkniętym pudełku. Dzięki temu dania można zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie się wybieramy – do szkoły, na uczelnię, do pracy czy na wycieczkę.

Jak zamówić catering dietetyczny?

Skorzystanie z cateringu dietetycznego jest łatwe. Wystarczy złożyć zamówienie telefonicznie lub poprzez Internet, a następnie opłacić zamówienie i od wybranego dnia zestawy dań na cały dzień będą do nas dostarczane przez określony czas. Jeżeli nie wiemy, jaka dieta będzie dla nas najlepsza, możemy skorzystać z dnia testowego w atrakcyjnej cenie lub bezpłatnie skonsultować się z dietetykiem klinicznym, który doradzi nam, jaka dieta przyniesie nam najwięcej korzyści.

Dlaczego warto skorzystać z cateringu dietetycznego?

Dieta pudełkowa to z pewnością dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie lubią gotować, a chcą odżywiać się zdrowo. Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzamy czas – nie musimy wybierać się na zakupy, stać w kolejkach, szukać zdrowych produktów, a potem spędzać kolejnych godzin w kuchni, przygotowując danie. Dostajemy gotowy produkt, przygotowany przez profesjonalistów. Dania są dobrze zbilansowane, by zapewnić nam właściwy sposób odżywiania. Z pewnością jest to rozwiązanie wygodne, choć wiele osób odstrasza dość wysoka cena. Warto jednak pamiętać, że wysoka jakość produktów ekologicznych wpływa także na ostateczną cenę cateringu dietetycznego.

Odpowiadając na pytanie zawarte w tytule, wydaje mi się, że catering dietetyczny może stać się dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią swój czas.

Dodaj komentarz