Jak właściwie dbać o skórę twarzy? Kosmetyki od Perfumesco

Podczas pielęgnacji skóry twarzy wiele razy popełniamy błędy, przykładowo zbyt częste złuszczanie naskórka powoduje, że nasza cera zaczyna chorować i wygląda jeszcze gorzej. Negatywnie na wygląd i jakość naszej cery wpływa zbyt mocne jej natłuszczanie lub wysuszanie, a także wyciskanie i zdrapywanie niedoskonałości.

Zdarza się również, że zbyt przesadna higiena, regularne oczyszczanie, wysuszanie lub natłuszczanie bardzo mocno niszą cerę. Tutaj nie ważne jest, jakie kosmetyki stosujemy, tylko regularność oraz intensywność ich wykorzystywania.

Odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji cery i ciała znajdziemy w sklepie Perfumesco. Wszystkie produkty pochodzą od znanych i renomowanych producentów, są bezpieczne i dobrej jakości. Do każdego kosmetyku dołączona jest instrukcja stosowania danego preparatu. Bardzo ważne jest, aby zawsze się z nią zapoznać i używać kosmetyki zgodnie z wskazaniami. Kosmetyki Perfumesco są w pełni oryginalne i pochodzą ze sprawdzonych źródeł.

Źle dobrane kosmetyki

Podczas zakupu kosmetyków warto przetaczać skład wybranego produktu oraz dowiedzieć się, dla kogo jest polecany. W sklepie Perfumesco znajdziecie opis każdego kosmetyku oraz poznacie jego skład. Nie należy stosować przy skórze suchej i wrażliwej zbyt tłustego kremu, ponieważ zatyka on pory i sprawia, że nasza cera nie oddycha. Zawsze warto wybierać kremy odżywcze i mające ochronę przeciwsłoneczną. Trafiony krem przez kobietę lub mężczyznę nie musi być zmieniany na inny, jeżeli odpowiada naszej skórze możemy go stosować do końca życia. Do polecanych kremów z Perfumesco należą: kremy nawilżające Bielenda, Garnier, przeciwzmarszczkowe L’oreal i wiele innych.

Odpowiednio przeprowadzane oczyszczanie

Podczas oczyszczanie warto zwrócić uwagę na to, czy nie wysuszamy nadmiernie skóry naszej twarzy. Regularne stosowanie kosmetyków od Perfumesco działających wysuszająco zmusza skórę do wzmożonej produkcji sebum, tworzącego barierę ochronną i zapobiegającemu odwodnieniu skóry. Przez to skóra zaczyna się stawać coraz bardziej tłusta.

Do oczyszczania najlepiej używać delikatne kosmetyki od Perfumesco pochodzące od Bielendy, Garniera, AVA i wielu innych producentów.

Skóra tłusta i kremy

Dla osób mających tłustą skórę twarzy wydaje się, że nie powinni stosować żadnych kremów. Jednak to błąd, w tym przypadku odpowiednie są kremy odżywcze i nawilżające, dużo produktów tego typu znajdziemy w sklepie Perfumesco. Działają regenerująco i odżywczo na cerę i przywracają jej odpowiednie ph.

Dodaj komentarz