Uniwersalne garnki firmy Venice 19 Pearl Collection – sprawdź ceny i opnie!

garnki marki venice pearl colelction ceny opinie

Producent włoskich naczyń z najwyższej jakości stali szlachetnej, Venice, oferuje swoim klientom naczynia, w których przygotują zdrowe posiłki. Wybierając naczynia Venice, mamy dwadzieścia lat gwarancji, co świadczy o niezniszczalności garnków, które są niezwykle odporne na zarysowania, otarcia, wgniecenia i pęknięcia.

Czym wyróżniają się garnki Venice?

  • doskonałej jakości stal szlachetna, która nie przepuszcza do żywności szkodliwych substancji, jest bezpieczna dla zdrowia,
  • nienagrzewające się uchwyty, dzięki którym bezpiecznie zdejmiesz naczynie ze żródła podgrzewania, bez konieczności używania rękawicy kuchennej,
  • termometr, umieszczony na przykrywkach, który pokazuje temperaturę, jaka panuje wewnątrz naczynia i pozwala kontrolować proces gotowania bez ciągłego zaglądania do środka naczynia,
  • prostota połączona z elegancją, które wyróżniają Venice na tle konkurencyjnych marek.

Naczynia marki Venice są sposobem, aby zdrowo przygotowywać posiłki. Ich znakomite właściwości materiałów, z których zostały wykonane, to jednak nie wszystkie zalety. Poza doskonałą stalą, naczynia wyróżniają się możliwością gotowania w systemie wieży.

Jakie są plusy gotowania w systemie wieży?

  • oszczędność energii źródła, z którego dostarczane jest ciepło,
  • oszczędność miejsca, wykorzystując jedno miejsce na kuchence, można wykorzystać pozostałą wolną przestrzeń na przygotowanie np. deseru, nawet gdy mamy do dyspozycji tylko jeden palnik, możemy przygotować danie, składające się z kilku rodzajów składników.
  • wykorzystanie możliwości gotowania na parze, dzięki któremu składniki odżywcze, obecne w pokarmach nie zostaną w wodzie, wylewanej po gotowaniu.

Gotowanie na parze, jakie możliwe jest dzięki naczyniom firmy Venice, zapobiega utracie w procesie przygotowania, najcenniejszych witamin, składników mineralnych, wartościowych składników odżywczych, które tak cenne dla organizmu, pozostają w zdrowym posiłku.

Oprócz gotowania na parze, firma Venice oferuje w swoich produktach możliwość smażenia bez tłuszczu.

oryginalne garnki venice 19 pearl collection cena opinie

Czy smażenie bez tłuszczu jest możliwe?

Okazuje się, że na patelni Venice, tak. Dzięki zastosowanej technologii, smażone potrawy wydzielając swój tłuszcz, w doskonałym stopniu pokrywają zapotrzebowanie na tłuszcz do smażenia. Nie ogranicza to walorów smakowych i jakości potraw, wręcz przeciwnie, wydobywa jej pełnowymiarowość, niezmąconą nietypowym smakiem tłuszczu.

Zalety garnków Venice

Oferta naczyń Venice obejmuje garnki z przykrywkami, o różnej pojemności i wielkości, dostosowane do różnych potrzeb, patelnię z przykrywką, naczynie do gotowania na parze, misę z pokrywą, frytownicę. Kompleksowy zestaw naczyń to całkowite wyposażenie Twojej kuchni w naczynia, w których przygotujesz zdrowe i smaczne posiłki, z gwarancją niezawodności i użyteczności przez co najmniej dwadzieścia lat, a w praktyce z pewnością o wiele więcej. Aby nie paść ofiarą oszustów, którzy sprzedają w internecie podrabiane naczynia Venice w cenie o połowę niższą od wartości rynkowej, warto zdecydować się na naczynia podczas specjalnego pokazu, który zaznajomi ze szczegółami.

Decydując się na garnki marki Venice Pearl Collection, decydujesz się na zdrowie i smaczne posiłki. Produkty Venice dbają o to, by gotowanie przebiegło bez wydzielania się do żywności szkodliwych substancji oraz by składniki odżywcze zostały zachowane dzięki najlepszym z możliwych sposobom gotowania i smażenia.

Jeżeli świadomie wybierasz gotowanie na parze, świadomie dostarczasz do organizmu wiele cennych składników, których nie zastąpią syntetyczne witaminy. Dbając o zdrowie, warto zdecydować się na zestaw naczyń Venice, który sprawi, że zdrowe posiłki będą różnorodna i smaczne. Elegancka kolekcja naczyń, swoim minimalizmem i prostotą idealnie komponuje się z nowoczesnymi kuchniami, które wydobywają piękno naczyń. Dzięki doskonale skomponowanym wymiarom, garnki Venice można łatwo przechowywać w wieży, oszczędzając miejsce i dbając o ułożenie naczyń, zmniejszające ryzyko powstania uszkodzeń. Naczynia Venice to najwyższa jakość, która wpływa na zdrowie posiłków, warto zmienić swoje nawyki żywieniowe oraz  korzystać z garnków Venice.

Cena kompletu garnków Venice: 7 900 zł

Sprawdź poniżej opinie.

Dodaj komentarz