Studia w Trójmieście – wybierz innowacyjny kierunek i studiów na WSAiB

Po ukończeniu szkoły średniej młodzi ludzie poszukują możliwości zdobycia cennych doświadczeń niezbędnych do podjęcia interesującej pracy zawodowej, a także własnej drogi samorealizacji. Często mają problem z wyborem właściwych studiów wyższych, choć obecnie istnieje wiele możliwości studiowania na ciekawych kierunkach. Jeśli chcesz studiować na jednej z najbardziej innowacyjnych uczelni – wybierz WSAiB. Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego mieści się w Gdyni, a Gdynia to fantastyczne miejsce na studia. Trójmiasto oferuje młodym ludziom wiele atrakcji, m.in. podjęcia pracy zawodowej już w trakcie studiów.

Studia licencjackie i magisterskie

WSAiB Gdynia, szkoła wyższa wyróżnia się innowacyjną metodyką nauczania polegającą na połączeniu wiedzy z zajęciami praktycznymi oraz praktyką zawodową. Wśród najbardziej interesujących kierunków znajduje się Logistyka. Studia te są realizowane przy współpracy z firmą Nagel-Group, dzięki czemu studenci mogą zaznajomić się z pracą w logistyce już podczas studiów. Gdynia to znakomite miejsce do studiowania, gdyż uczelnia wdrożyła wiele rewelacyjnych projektów, m.in. Unikatowy Program Adopcji Statków przygotowany razem z Międzynarodowym Stowarzyszeniem InterManager. Program ten pozwala na śledzenie położenia statku na morzu oraz komunikowanie się z załogą statku w języku angielskich w warunkach utrudnionej łączności. To prawdziwe wyzwanie dla słuchaczy tego kierunku studiów, a jednocześnie możliwość poznania specyfiki pracy w dziale logistyki.

Studia podyplomowe w WSAiB

Oprócz studiów licencjackich i magisterskich uczelnia wyższa w Gdyni zapewnia również studia podyplomowe. Uczelnia proponuje atrakcyjne studia podyplomowe na różnych kierunkach. Zajęcia odbywają się w Gdyni oraz Lęborsku i mają charakter wykładów, warsztatów i ćwiczeń prowadzonych przez doświadczonych wykładowców oraz praktyków i trwają 9 miesięcy. Spotkania z ekspertami z różnych sektorów gospodarki i dziedzin wiedzy pozwalają łączyć teorię z praktyką zawodową, a nowoczesna metodologia pozwala na prowadzenie interaktywnych zajęć polegających m.in. na wprowadzeniu case study oraz gier symulacyjnych. Ilość miejsc dla słuchaczy studiów podyplomowych jest ograniczona, dlatego nie warto zwlekać z decyzją do ostatniej chwili. Więcej szczegółów nt. przebiegu studiów udostępniono na stronie https://wsaib.pl/kandydaci/podyplomowe

Główne zalety studiów podyplomowych w WSAiB

Studia podyplomowe realizowane w Szkole Wyższej w Gdyni zorganizowane są w formie zjazdów, których plan jest bardzo elastyczny. Wykładowcy zapewniają autorskie programy studiów czerpiąc wiedzę nie tylko z ogólnodostępnych źródeł, lecz przede wszystkich z własnej praktyki zawodowej, dzięki czemu analizowane są różne prawdziwe przykłady, a studenci mogą wymieniać swoje spostrzeżenia konsultować je z wykładowcą. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach w formie warsztatów i ćwiczeń, dzięki czemu słuchacze mają możliwość lepszego przygotowania do przyszłego zawodu.

Dodaj komentarz