Sposoby na powiększanie penisa – poznaj sprawdzone i bezpieczne metody

Wielu mężczyzn przyznaje się do tego, że nie cieszy ich rozmiar swojego członka. Chcieliby skorzystać z powiększenia penisa, tylko boją się, że mogą sobie zaszkodzić lub niepotrzebnie wydać pieniądze. Obecnie rynek oferuje przeróżne możliwości i sposoby na powiększenie penisa. Powstają nowoczesne tabletki, suplementy, kremy, żele, produkty i urządzenia, które w szybki i bezpieczny sposób mogą zwiększyć wielkość penisa u każdego mężczyzny. Innowacyjne rozwiązania są poddawane testom, mają certyfikaty i spełniają normy bezpieczeństwa. Sposoby na powiększanie penisa są przeróżne – wybierz odpowiednią metodą dla siebie i ciesz się swoją atrakcyjnością.

Metody powiększenia penisa

Tabletki powiększające penisa

To najskuteczniejsza i najchętniej wybierana metoda powiększania penisa. Nie wymaga dużego zaangażowania, wystarczy regularnie przyjmować tabletki. Dodatkowo przynosi szybkie i skuteczne efekty. Tabletki można zamówić przez Internet lub zakupić w wielu aptekach.

Tabletki uznaje się na najlepszy specyfik, który powiększa penisa na stałe. Skład tabletek działa głównie na układ krwionośny i reguluje metabolizm tlenku azotu, który wpływa na wzwód. Dzięki temu tabletki sprawiają, że członek się rozciąga i znacząco powiększa.

Kremy, żele i spray’e

Kremy, żele i spray’e przeznaczone są do użytku zewnętrznego, wciera się je bezpośrednio w miejsca intymne mężczyzn. To doskonałe rozwiązanie pielęgnacyjne dla penisa, dodaje energii, wzmacnia naskórek i poprawia wygląd członka.

Niestety kremy, żele oraz spray’e mało rozciągają i powiększają członka. Lekko pobudzają naczynia krwionośne i poleca się ich stosowanie w połączeniu z inną kuracją powiększającą prącie. Preparaty tego typu pozwolą wydłużyć stosunek oraz zwielokrotnić ich ilość.

Pompki próżniowe oraz wodne

Urządzenia mające na celu powiększenie penisa, działają rozciągająco i należy je regularnie stosować. Treningi penisa rozciągają i wzmacniają ciała jamiste i ciało gąbczaste. Pompki wykorzystują tworzące się ciśnienie z odpompowywania wody (pompka wodna) lub powietrza (pompka próżniowa). Tkanki penisa ulegają powiększeniu, a w prąciu podczas wzwodu zaczyna mieścić się więcej krwi i jednocześnie powiększa się rozmiar penisa.

Extendery rozciągające penisa

Urządzenia rozmącające prącie, które pozwalają większych wielkość oraz grubość członka. Działają podobnie do pompek, poprzez rozciąganie tkanek. Korzystanie z extenderów wymaga dużej cierpliwości oraz systematyczności. Metodę można łączyć wraz z kremami i żelami powiększającymi penisa, spotęgują one efekt i zapobiegną otarciom.

Ćwiczenia powiększające penisa

Tradycyjne metody, które należy wykonywać regularnie i precyzyjnie. Najmniej inwazyjne sposoby na powiększenie penisa, wymagają dużej wytrwałości. Do najpopularniejszych ćwiczeń zaliczamy:

  • metoda wsteczna
  • rozciąganie
  • jelqing
  • powiększanie z obciążnikami
  • rozciąganie prącia w różnych kierunkach
  • ćwiczenia metodą Kegla
  • metoda rotacyjna

Operacje i zabiegi z kwasem hialuronowym

Szybkie i skuteczne efekty, niestety należą do niezbyt bezpiecznych metod. Możliwość pojawienia się komplikacji, zniechęca wielu mężczyzn do korzystania z takich rozwiązań.

Dodaj komentarz