Seksualna atrakcyjność

Atrakcyjne moce feromonów (zapachowe hormony płciowe) sprawiają, że mężczyznom łatwiej jest uwieść kobietę. Kobiety są rzeczywiście bardziej wrażliwe na męskie feromony.

Czym są feromony męskie?

Termin ten po raz pierwszy został zdefiniowany przez Martina Lushera i Petera Karlsona w 1959 roku. Studiowali oni wówczas jedwabne ćmy. Opisali feromon jako substancję chemiczną, która jest uwalniana przez zwierzęta, aby wywołać reakcję u innych osobników, należących do tego samego gatunku.Feromony wywołują różne zachowania. Czasami feromony są określane jako afrodyzjaki.

Jak feromony męskie wpływają na kobiety?

Mężczyźni emitują feromony poprzez płyny ustrojowe, takie jak pot. Istnieją jednak takie produkty jak detergenty do prania czy dezodorant, które są w stanie zamaskować ten zapach. Wygląda na to, że naturalny zapach oddziałuje na kobiety. Aby zbadać wpływ zapachu mężczyzny na kobietę, naukowcy opracowali produkt, który przetestuje odpowiedź seksualną pań. Gdy płyn, zawierający feromony jest emitowany przez męski organizm, powstaje określony zapach. Układ węchowy, składający się z nosa, wysyła sygnał do układu limbicznego. To jest część mózgu odpowiedzialna za pożądanie i emocje. Jeśli informacja, trafiająca do mózgu, jest pozytywna, mężczyzna staje się atrakcyjny dla kobiety. Powstanie wówczas pozytywna reakcja seksualna u kobiety.

Jak wybrać właściwy feromon?

Przy tak wielu produktach feromonowych na rynku, ciężko jest czasem określić, który jest dla nas odpowiedni. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na następujące aspekty:

  • Badania. Istnieje wiele firm, które zajmują się produkcją perfum, zawierających feromony. Warto sprawdzić te marki i ułożyć listę trzech najbardziej obiecujących.
  • Sprawdź składniki. Warto zweryfikować składniki danego produktu. Musimy uważać, aby nie kupować takiego, który zawiera elementy, na które jesteśmy uczuleni. Najbardziej zaufane marki wyszczególniają feromony, zawarte w ich produktach i poziom ich koncentracji.
  • Wybór zapachu, pasującego do stylu. Wybierzmy te zapachy, które wydają się nam najbardziej atrakcyjne, w ten sposób będą skuteczne.
  • Opinie klientów. Przeczytajmy komentarze, które pomogą nam zdecydować, jaki rodzaj zapachu jest najlepszy i która marka jest najbardziej polecana.
  • Stosunek jakości do ceny. Drogie produkty feromonowe niekoniecznie są skuteczne. Poszukajmy produktu, który nie zrujnuje naszych finansów. Wybierajmy takie marki, które gwarantują zwrot pieniędzy. W ten sposób producenci będą starać się, aby nas nie rozczarować.

Dodaj komentarz