Ostaryna – działanie, korzyści, zastosowanie

Ostaryna, znana również, jako MK-2866 jest modułem selektywnego receptora androgenowego SARM stworzona przez firmę GTx, aby uzyskać przyrost mięśni i osiągnąć redukcję tłuszczu. Może później być lekarstwem na unikanie atrofii (całkowity zanik tkanek lub części ciała), kacheksję (wyniszczenie organizmu), sarkopenię (zanik masy mięśniowej i utrata siły mięśni) i hormonalną terapię zastępczą.

Ten typ SARM może nie tylko utrzymywać małą masę ciała, ale także ją zwiększyć. Ostaryna jest często mylona, jako S1, ale S1 została stworzona wcześniej i już nie powoduje większego wzrostu.

Korzyści z Ostaryny MK-2866:

  • Zwiększone zyski z przyrostu masy mięśniowej
  • Lepsza i większa siła
  • Więcej wytrzymałości
  • Wspólne zdolności uzdrawiania
  • Anaboliczna (nawet w dawkach tak małych jak 3 mg).
  • Promuje aktywność testosteronu w kościach, mięśniach i mózgu.
  • Nie ma właściwości androgennych w tkance mięśniowej.
  • Metabolit M1, który powoduje zmiany widzenia (wspólny efekt uboczny w S4), nie występuje w Ostarynie.

Jak działa Ostaryna

SARMS wiąże się z receptorem androgenowym i wykazuje selektywną aktywność anaboliczną osteo (kości) i myo (mięśniową). Koncentracja i stymulacja nasilają się syntezę białek i buduje mięśnie. Ostaryna powoduje wzrost mięśni, podobnie jak steroidy, ale nie powoduje negatywnych efektów ubocznych, często występujących w anabolicznych sterydach i prohormonach, takich jak prostata i inne wtórne narządy płciowe.

MK-2866 wykorzystuje anaboliczne efekty do tkanki mięśniowej, więc jest to nie tylko potencjał do wyleczenia mięśni, ale także ma duży potencjał do budowania mięśni dla sportowców, kulturystów i miłośników fitness. Jest również czynnikiem zmniejszającym zwyrodnienie podczas czasów regeneracji od poważnych zabiegów operacyjnych lub w podobnych warunkach.

Ostaryna przeszła 8 badań naukowych przeprowadzonych przez GTx z około 600 osobami oraz 3 badaniami skuteczności. 4-miesięczne badanie obejmujące 159 pacjentów wykazało wzrost całkowitej masy mięśniowej w porównaniu z placebo i drugorzędnym celem zwiększenia siły mięśni. Jeśli chodzi o kulturystykę, użytkownicy Ostaryny udowodnili, że MK-2866 może poprawić masę mięśni i poziom siły.

Zastosowania Ostaryny MK-2866

Do przyrostu masy ciała i budowania mięśni

Działa najlepiej, gdy jest wykorzystywana do budowania mięśni, ponieważ jest najbardziej anaboliczna. Sugerowana dawka wynosi 25 mg przez 4-6 tygodni. Można zażywać lek Ostarynę w wysokości 36 mg przez 8 tygodni, ale tylko w przypadku wagi w granicach 95 kg. W większych dawkach należy spodziewać się supresji. Kalorie są wykorzystywane do budowy mięśni, co pomaga w utracie wagi, poprawie masy mięśniowej i siły. Proponowane dawkowanie wynosi 12,5-25 mg przez 4-8 tygodni. Dieta musi zawierać 30% chudego białka w celu uzyskania najlepszego wyniku.

Do odchudzania

MK-2866 może pomóc podczas odchudzania przy jednoczesnym zachowaniu wzrostu mięśni i zmniejszeniu kalorii. Proponowane dawkowanie wynosi 12,5-15 mg przez 4-6 tygodni. Ostaryna służy także do zapobiegania urazom.

Efekty Ostaryny – MK-2866 przekładają się na anabolizm w tkance mięśniowej i mięśniach szkieletowych, co oznacza, że może ona być wykorzystana w przyszłości do różnych celów, takich jak osteoporoza i jednoczesne leczenie lekami, które zmniejszają gęstość kości. Ma, więc wielkie zastosowanie, jako związek do odbudowy w szczególności urazów związanych z kośćmi i ścięgnami. Sugerowana dawka wynosi 12,5 mg na dobę. Okres dawek: MK-2866 ma okres półtrwania 24 godziny. Każdą dawkę należy przyjmować raz na dobę.

Efekty uboczne Ostarine

MK-2866 jest całkowicie wolny od efektów ubocznych. Jedynie w przypadku zażywania zbyt wysokich dawek może pojawić się trądzik, łysienie i bóle głowy.

Dodaj komentarz