Odkurzacz piorący Clean King – zobacz opinie oraz cenę

Zdziwieni wzbudzającą ciekawość odpowiedzią pana Fabianowicza postanowiliśmy dopytać o szczegóły dotyczące najpowszechniejszych problemów. I uzyskaliśmy taką oto szczerą odpowiedź:

– Jak pokazała próba czasu, najbardziej rozczarowani byliśmy przerażającą jakością tanich podróbek odkurzaczy piorących dostępnych w internecie. Próbowaliśmy zminimalizować koszty w firmie i zaoszczędzić na kupnie tak zwanej „chińszczyzny” masowo sprowadzanej ze wschodu przez gigantów finansowych producentów odkurzaczy. Ja i moi współpracownicy przekonaliśmy się po raz kolejny, że lepiej warto uczyć się na błędach innych, a nie swoich. Straciliśmy dużo czasu na mozolnych próbach odplamiania korzystając z imitacji odkurzaczy piorących, a i nie wszyscy klienci byli w pełni zadowoleni. Na szczęście razem ze znajomym po fachu z drugiego krańca Polski udaliśmy się na sprzedaż pokazową producenta, gdzie zaprezentowano nam odkurzacz piorący Clean King, to był jeden z najlepszych momentów w historii mojej firmy.

Odkurzacz Clean King – ulga dla przedsiębiorców

Świat urządzeń AGD oferuje multum urządzeń czyszczących tego typu różniących się cenowo i jakościowo pod względem oferowanych możliwości. Dużo z nich zawiera gadżety i dodatkowe funkcje, tzw. 'additional utilities’ – będące kreacją wybujałej fantazji zagranicznych projektantów technicznych nastawionych na duże zyski w Europie. Gdy jednak przychodzi zmierzyć się z realnymi komplikacjami wynikającymi z zanieczyszczeń, plam i przebarwień, lepiej nie gdybać, lecz wybrać produkt solidny, polecany przez doświadczonych fachowców w swojej dziedzinie. Według opinii pana Gabriela Fabianowicza receptą na bolączki firm sprzątających okazał się odkurzacz piorący Clean King. Dlaczego nasz gość poleca właśnie to urządzenie?

– Żeby zilustrować to dlaczego tak entuzjastycznie podchodzę do odkurzacza od producenta Clean King posłużę się kontrastem. Kiedy jako firma korzystaliśmy z tanich podróbek – sprzątanie i mycie podług było syzyfową pracą. Urządzenia charakteryzowały się słabą siłą ssącą przez co podłogi pozostawały mokre i zmuszeni byliśmy poprawiać drugi, a czasami nawet trzeci raz. Całkiem inaczej sprawa ma się z odkurzaczem Clean King, który cechuje się dużą mocą ssaka. Według specyfikacji producenta, odkurzacz ma moc 2400 wat – pod względem mocy zasysania to naprawdę szalona bestia – żartuje pan Fabianowicz – przy sprawnym i umiejętnym manewrowaniu nie pozostawia suchej nitki.

Słyszeliśmy, że dla wielu firm czyszczących problemem spędzającym sen z powiek okazały się mały zakres powierzchni obsługiwanych przez odkurzacze. Z jakimi powierzchniami najlepiej radzi sobie odkurzacz Clean King ? Pan Gabriel twierdzi:

– Szczerze mówiąc to zapomniałem już o takim czymś jak problem z tym, że dany odkurzacz jest ukierunkowany tylko do jednego rodzaju powierzchni. A to dlatego, że odkurzacz Clean King rewelacyjnie spisuje się na wszystkich znanych dzisiaj człowiekowi nawierzchniach. Klasyczne podłogi drewniane, wykładziny, panele, parkiety, linoleum, a także te bardziej finezyjne jak dywany, sofy, tapicerka samochodowa i meblowa. Korzystając z urządzenia producenta Clean King mamy do dyspozycji specjalną szczotkę do mycia foteli i kanap. Jednym słowem odkurzacz, o którym mowa jest urządzeniem uniwersalnym – jakich mało na rynku.

A jeśli już mowa o uniwersalności. Czy produkt od  producenta Clean King jest godny uwagi? Co może pan powiedzieć o odkurzaczu, który według pańskiej opinii jest w tej chwili produktem najbardziej godnym uwagi w tej dziedzinie?

– Oczywiście. Przede wszystkim odkurzacz Clean King jest stabilnym odkurzaczem nie do zdarcia. Krótko mówiąc można z niego korzystać jak z mopa i czyścić powierzchnię z pomocą wody. Dodatkowym atutem tego odkurzacza jest opcja nawilżania i odświeżania powietrza co znacznie bardziej poszerza jego zakres możliwości. Można go również zastosować do czyszczenia obić mebli i tapicerki samochodowej. Wszystkie te atuty sprawiają, że flagowy odkurzacz  wyróżnia się jakościowo i dobrze się sprawia w praniu, sprzątaniu, a cały proces czyszczenia staje się szybki i przyjemny.

Czy odkurzacz polecany przez pana Gabriela Fabianowicza ma jeszcze jakieś atuty, o których konieczne trzeba wspomnieć?

– Silną zaletą urządzenia używanego przez nas na co dzień odkurzacza piorącego jest jego prostota w obsłudze. Przemyślany układ i technologie zastosowane w konstrukcji sprawiają, że obsługa flagowca Clean King jest dziecinna prosta oraz intuicyjna. Już od samego początku bardzo wygodnie korzysta się nam z tego urządzenia, a przejście z tanich falsyfikatów oryginałów było samą przyjemnością.

Jak się ma cena urządzenia do jakości oferowanych usług?

Cena, którą możemy znaleźć na stronie producenta obecnie wynosi 6 900 PLN. Pan Gabriel, przedsiębiorca z Warszawy, który prowadzi firmę zajmującą się czyszczeniem różnych radzi:

– Cena, którą zainwestowaliśmy w produkt  – 6 900 zł, szybko się zwróciła i nijak się ma w porównaniu z czasem, który straciliśmy poprzez korzystanie z podróbek sprowadzanych ze wschodnich fabryk. Zaoszczędziliśmy po prostu czasu i nerwów. Zamiast niepotrzebnie wydawać pieniądze na naprawę wadliwych sprzętów i kupno nowych tańszych odpowiedników – lepiej zainwestować produkt stabilny i ceniony przez specjalistów. Wielu moich kolegów po fachu również wyraża dobrą opinię na temat odkurzacza Clean King. Sprzęt, o którym mowa to nie tylko zastosowanie dla przedsiębiorców. Jeśli posiadają państwo gospodarstwa domowe, które wymaga stałej pielęgnacji o czystość – sprzęt ten również sprawi się doskonale. Dodatkowo 3 letnia gwarancja zapewnia spokojne korzystanie z urządzenia.

A co na to klienci korzystający z usług firmy pana Gabriela Fabianowicza?

– Zadowoleni klienci, z którymi mamy okazję współpracować to druga strona złotego medalu, do którego w znaczny sposób przyczynia się jakość odkurzacza piorącego Clean King. Dzięki jego możliwościom, sprawnie i dokładnie wykonujemy usługi czyszczące. Z wieloma klientami udało się nawiązać stałą współpracę, która przekłada się na powodzenie naszej działalności.

Gdzie kupić?

Dla myślących nad zainwestowaniem w sprzęt odkurzająco-piorący Pan Gabriel przestrzega przed internetowymi oszustwami oferującymi tanie podróbki.

– W internecie znaleźć można atrapy oryginałów nijak nie odzwierciedlające jakości oferowane przez prawdziwy sprzęt Clean King. Oryginalny produkt  można znaleźć wyłącznie na sprzedażach pokazowych.

Dziękujemy panu Gabrielu Fabianowiczu, który podzielił się z nami praktycznymi spostrzeżeniami wynikającymi z wieloletniej pracy wymagającej korzystania z odkurzaczy piorących i życzymy dalszych sukcesów!

Dodaj komentarz