Materac rehabilitacyjny MediAir 3D marki Casada – cena i opinie

Nie trzeba być specjalistą z tego zakresy, aby zauważyć, że materace rehabilitacyjne stanowią jedne z najbardziej podstawowych narzędzi, które używane są w pracy przez masażystów oraz fizjoterapeutów. Za pośrednictwem materacy rehabilitacyjnych, możliwe jest bardzo znaczące zmniejszenie bólu wielu pacjentów, którzy borykają się z rozmaitymi formami bólu, które wiążą się ze stanami zwyrodnieniowymi kręgosłupa i tym podobnymi schorzeniami. Wśród sprzętów tego rodzaju, zdecydowany prym wiodą materacy rehabilitacyjne MediAir 3D marki Casada. Ich cechą charakterystyczną jest fakt, że w całości zostały one wykonane z naturalnej owczej wełny. Materace MediAir 3D marki Casada to porządne produkty, które są w pełni odporne na wszelkiego rodzaju tworzenie się rozdarć czy też wgnieceń.

Produkty te zyskują na popularności każdego dnia. Z tego też powody, nasza redakcja postanowiła zwrócić się z prośbą o udzielenie wywiadu do osoby, która reprezentuje interesy firmy Clavam na terenie Polski, pana Tomasza Soboń. Firma Clavam jest oficjalnym dystrybutorem materacy MediAir 3D marki Casada na terytorium naszego kraju. Clavam nie zajmuje się w bezpośredni sposób konstruowaniem, projektowaniem czy też produkcją opisywanych materacy. Zatrudnieni w firmie Clavam odpowiedzialni są za sprzedaż produktów. Ta z kolei odbywa się podczas specjalnie organizowanych pokazów, na których ich uczestnicy mogą samodzielnie przetestować dany produkt czy urządzenie. Ponadto mogą oni także zadać stosowne pytania do osób, które prowadzą wspomniane pokazy.

Materace MediAir 3D marki Casada i sprzedaż pokazowa firmy Clavam

Grono osób, które zatrudnione jest przez firmę Clavam to wykwalifikowani ludzie, którzy dokładnie znają każdy centymetr kwadratowy urządzeń, których sprzedażą się zajmują. Sprzedaż pokazowa jednak budzi spore kontrowersje. Jedna grupa osób zachwyca się tym nowatorskim rozwiązaniem, podczas gdy druga spogląda na temat tez z pewną dozą niepewności. Zapytaliśmy naszego rozmówcę o to, z czego ten podział wynika. Reprezentant firmy Clavam, pan Tomasz Soboń skomentował tę sprawę w sposób, który następuje:

„Jako wieloletni pracownik firmy Clavam niejednokrotnie spotkałem się z krzywdzącą opinią na temat pokazów sprzedażowych, które są organizowane przez naszą firmę. Jednak z czystym sumieniem mogę z tego miejsca zapewnić, że każda z negatywnych opinii na ich temat jest wynikiem działań oszustów oraz zazdrosnej o sukces naszej marki konkurencji. Owszem, sukces, który odniosła Clavam przyciąga uwagę konsumentów, ale zwraca także uwagę firm, które pragną się wzbogacić kosztem naszej marki. Takie firmy organizują pokazy, które do złudzenia przypominają oryginalne pokazy organizowane przez Clavam. Co więcej, prezentują oni na nich produkty, które do złudzenia mogą przypominać te, które znajdują się w naszym asortymencie. Niestety – ich jakość pozostawia wiele do życzenia.” – informuje nas nasz rozmówca, pan Tomasz Soboń z Clavam.

Uwaga na oszustów z internetu i innych kanałów sprzedażowych

Dopytujemy jednak o więcej informacji związanych z działaniem oszustów. Ciekawi nas na co powinniśmy uważać w sposób szczególny, jeśli chcielibyśmy dokonać zakupu produktów takich jak MediAir 3D marki Casada. Pan Tomasz Soboń komentuje to zagadnienie w następujący sposób.

„Każdy kto planuje wejść w posiadanie produktów takich jak materace rehabilitacyjne MediAir 3D marki Casada powienien mieć świadomość, że nasza firma sprzedaje je tylko i wyłącznie na wspomnianych przeze mnie wcześniej pokazach. Firma Clavam nie prowadzi sprzedaży za pośrednictwem internetu czy też innych kanałów sprzedażowych. Konkurencja, która pragnie osłabić dobre imię naszej marki bardzo często wystawia aukcje z przedmiotami, które reklamowane są jako te, które posiadamy w swojej ofercie. Innymi słowy – wiele firm konkurencyjnych podszywa się pod Clavam i stara się zdobyć klientów poprzez proponowanie im kupna tych urządzeń o wiele taniej. Niestety, kupno urządzeń od nieautoryzowanych sprzedawców zwykle skutkuje całkowitym brakiem satysfakcji ze swojego zakupu. Oszczędność w tym przypadku nie jest zasadna, ponieważ za wysoką jakość po prostu trzeba ponieść stosowną cenę. Regularna cena materaca rehabilitacyjnego MediAir 3D marki Casada wynosi 10 900 zł. W pakiecie jest jednak nowatorska technologia, komponenty o najwyższej jakości oraz gwarancję producenta, że urządzenie nie zawiedzie użytkownika przez określony czas.” – ostrzega oraz informuje bohater dzisiejszego artykułu, pan Tomasz Soboń z Clavam.

Cóż, nie ulega zatem wątpliwości, że oszustwo czai się wszędzie i zawsze trzeba dokładać wszelkich starań, aby nie paść jego ofiarom. Nie mniej tego, uczestnictwo w jednym z autoryzowanych pokazów firmy Clavam brzmi ciekawie i zdaje się obiecywać pełnię satysfakcji. Z tego miejsca, gorąco Państwa zachęcamy do wzięcia udziału w tym niesamowitym wydarzeniu, które może zaowocować wyjątkowo satysfakcjonującymi zakupami, które z pewnością w znaczny sposób poprawią komfort życia każdego Czytelnika.

Materac rehabilitacyjny MediAir 3D marki Casada i wszystko na jego temat

Kolejne pytanie do pana Tomasza Soboń, które zdecydowaliśmy się zadać dotyczyło rewolucyjnego produktu z dziedziny jaką jest rehabilitacje, czyli tytułowego materaca MediAir 3D marki Casada. Produkt ten cieszy się każdego dnia coraz bardziej gwałtownym wzrostem zainteresowania wokół niego. Postanowiliśmy zgłębić nieco to zagadnienie i dowiedzieć się możliwie dużo na temat budowy tego produktu. Pan Tomasz Soboń odniósł się do tego tematu w sposób następujący:

„Materac rehabilitacyjny MediAir 3D marki Casada został w sto procentach wykonany z naturalnej owczej wełny. Jego project oraz produkcja zostały ściśle oparte o prowadzenie różnego rodzaju zabiegów terapeutycznych. Materac Materac Casada MedAir 3D uchodzi za jeden z najlepszych produktów tego rodzaju, które oferuje nam dzisiejszy rynek ze sprzętem tego rodzaju. Jego silna pozycja jest między innymi wynikiem bardzo pozytywnej opinii konsumentów oraz klientów na jego temat. Komentarze pod jego adresem można przeczytać między innymi w internecie. Wierzch materaca to nic innego jak pokrowiec pokryty antybakteryjną dzianiną żyrardową, w której włókna została wpleciona nić z czystego srebra. Spód materaca MediAir 3D wykonano z materiału o nazwie Polyester 6000D, którego cechą najbardziej charakterystyczną jest fakt niemal całkowitej odporności na szkodliwe działanie wody, ścieranie się jego powierzchni czy też rozdzieranie się. Całość wymienionych przeze mnie cech powoduje, że materace MediAir 3D marki Casada stanowią zakup na naprawdę długie lata, który może pomóc wiećej nic przedstawicielom jednego pokolenia. Boczne części materaca wykonano z tkaniny Air 3D, która cechuje się byciem silnie elastyczną oraz oddychającą.” – informuje nas bohater dzisiejszego artykułu pan Tomasz Soboń z Clavam.

Dodatkowo z naszej strony uznaliśmy, że warto dodać, że ostatnie z wymienionych przez pana Tomasza rozwiązań, w bezpośredni sposób wpływa na transferowanie wody oraz powietrza. Ponadto, to w jaki sposób został wypełniony pokrowiec materaca przekłada się na na fakt, że zachowuje on niesamowitą sprężystość i jest bardzo trwały. A wszystko to dzięki użyciu innowatorskiej pianki PUR T25.

Po rozmowie z niereprezentującym markę Clavam, panem Tomaszem Soboń, nasza redakcja nabrała stuprocentowego przekonania co do faktu, że artykuły, urządzenia oraz inne produkty, które znajdują się na wyposażeniu tejże formy cechują się niesamowita wytrzymałością dzięki zastosowaniu w nich najlepszych z możliwych technologii. Clavam oraz Casada to firmy, którym do prawdy warto zaufać. Każda z wymienionych firm charakteryzuje się niesamowitym podejściem do swoich klientów, które pełne jest szacunku oraz zrozumienia dla ich indywidualnych potrzeb. Z tego miejsca gorąco zachęcamy każdego z czytelników do wzięcia udziału w jednym z formowych pokazów Clavam i przekonanie się na własne oczy o tym, że marka ta dostarcza niezwykłych produktów, które potrafią niesamowicie podnieść komfort życia.

Dodaj komentarz