Firma Clavam Sp. z o.o. (opinie) – pokazy i prezentacje na najwyższym poziomie!

garnki marki venice pearl colelction ceny opinie

W dzisiejszych czasach pokazy organizowane przez firmy sprzedażowe to bardzo dobry sposób na reklamę. Dają również możliwość poznania potrzeb klienta. Ponadto spotkanie pokazowe oferuje prezenty dla uczestników, poczęstunek bądź wiele innych atrakcji, aby zachęcić ludzi do udziału. Pokazy organizowane przez spółkę Clavam Sp. z o.o. są bezpieczne? Czy spółka oferuje produkty na najwyższym poziomie? Warto poświęcić swój czas i na własnej skórze doświadczyć możliwości tej firmy sprzedażowej? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania i rozwiać swoje wątpliwości – zapraszam do lektury.

Mam dziś przyjemność przeprowadzić bardzo interesujący wywiad z Panem Jarosławem, który reprezentuje firmę Clavam Sp. z o.o.. To firma, która bardzo szybko się rozwija i zdobywa coraz więcej zwolenników. Pan Jarosław jest dyrektorem sprzedażowym firmy Clavam Sp. z o.o.. Bardzo ceni sobie osobisty kontakt z klientem, co nie raz można zauważyć na organizowanych pokazach i prezentacjach.

Panie Jarosławie, witam serdecznie. Na początek porozmawiajmy o tym, co firma Clavam Sp. z o.o. może nam zaoferować. Jakie produkty możemy znaleźć w Państwa ofercie? Czy wybór jest duży, czy raczej firma Clavam Sp. z o.o. bazuje na sprawdzonych produktach najlepszych firm?

 • Dzień dobry Pani Anno, niezmiernie mi miło, że zostałem zaproszony do tego wywiadu. Spółka Clavam Sp. z o.o. to mój drugi dom, cudowni ludzie na odpowiednich stanowiskach sprawiają, że aż chce się pracować. Uważam, że atmosfera w pracy i wzajemne zrozumienie jest najważniejsze. Ale do rzeczy. Nasza firma to przede wszystkim profesjonalizm, uczciwość i odpowiedzialność. Uwielbiamy nasze pokazy, dlatego, że zależy nam na kontakcie z klientem. Jesteśmy normalnymi i ludźmi. Dodam tylko, że nie jesteśmy producentami, a ściśle współpracujemy z markami produktów, sprzedając je. MN
 • Specjalizujemy się w sprzedaży produktów, które uważam powinny być obecne w każdym domu. To produkty i artykuły przydatne w codziennym życiu, a wręcz niezbędne w gospodarstwie domowym. Na tą chwilę nasza oferta skupiona jest na trzech wspaniałych firmach. Dostępne produkty na pokazach, które cieszą się dużym zainteresowaniem to:
 • Pierwszą propozycją jest marka Venice, która oferuje nam solidne komplety garnków i akcesorii kuchennych.
 • Firma Casada specjalizuje się w matach wibracyjnych, prezentując model Bodyshape – czyli niesamowity komfort i wygodę.
 • Ostatnią marką, z którą ściśle współpracuje firma Clavam Sp. z o.o. jest Clean King, czyli producent odkurzaczy najwyższej jakości.

Widzę, że bardzo zachwala Pan swoje produkty. Może Pan przybliżyć nam czym charakteryzuje się każdy produkt? Tak, aby każdy mógł zapoznać się z jego działaniem.

 • Z przyjemnością podzielę się z Państwem opisem nowoczesnych produktów, jakie spółka Clavam Sp. z o.o. ma przyjemność sprzedawać. Na początek opowiem kilka słów o produktach, jakie proponuje nam firma Venice. Mogę śmiało podkreślić, że jest to najlepsza marka, z jaką do tej pory miałem przyjemność współpracować. Jak zapewnia sam producent: „Naczynia są wykonane z jednego z najmocniejszych, najwytrzymalszych i najtwardszych metali używanych w produktach dla klientów. Nasze naczynia są odporne na wykruszanie, wgniatanie się, pękanie, zadrapywanie i zarysowywanie się nawet przy trudnych warunkach użytkowania”. W dzisiejszych czasach zdrowe jedzenie jest modne i oczywiście bardzo ważne. Jednak, żeby jeść zdrowo nasz sprzęt kuchenny powinien spełniać odpowiednie wymagania. Dlatego też warto zauważyć, że patelnia marki Venice pozwala na smażenie bez dodatku tłuszczu, a to wszystko dzięki unikalnej konstrukcji naczynia. Z kolei garnek do gotowania na parze pozwoli nam zachować w potrawie cenne składniki odżywcze i witaminy. Gotowanie na parze jest najzdrowsze! Oprócz korzyści smakowych i zdrowotnych produkty marki Venice są wykonane bardzo estetycznie, można zauważyć piękno w każdym detalu. Nie braknie więc pozytywnych opinii klientów, dzięki którym i ja skusiłem się na zakup. I szczerze? To był jeden z najlepszych zakupów w moim życiu – zero rozczarowania, po prostu elegancja.

Panie Jarosławie, przyznam szczerze, że po Pańskiej wypowiedzi chętnie wezmę udział w najbliższym pokazie, organizowanym przez firmę Clavam Sp. z o.o.. Nowe akcesoria kuchenne bardzo by mi się przydały. Ale już nie przeszkadzam. Może Pan ponownie zabrać głos i kontynuować opis pozostałych produktów, obecnych na pokazach spółki Clavam Sp. z o.o..

 • Bardzo mi miło. Osobiście zadbam o to, aby dostała Pani zaproszenie na najbliższy pokaz. Szczegóły omówimy po wywiadzie. Produkt, o którym teraz opowiem zyskał bardzo pozytywne opinie. Mata wibracyjna Bodyshape firmy Casada to pierwsza mata w ofercie tej firmy. Została stworzona z myślą o wszystkich osobach, które nie mogą korzystać z masażu mechanicznego – z różnych powodów. Jak informuje producent: „Pozytywna moc wibracji , uzupełniona funkcją podgrzewania wpływa na poprawę samopoczucia fizycznego i psychicznego. Mata wibracyjna BodyShape posiada 10 pól wibracyjnych, które podzielone zostały na 5 stref wibracji. Wydzielono również 2 strefy grzania. Zintegrowany pilot pozwala również na manualny wybór strefy masażu (5 stref) i regulację jego intensywności. Zarówno w programach automatycznych, jak i manualnych użytkownik może w dowolnym momencie włączyć i wyłączyć funkcję ogrzewania”. Przyznam, że wielogodzinne podróże samochodem w drodze na pokazy firmy Clavam Sp. z o.o. spowodowały u mnie bóle pleców. Mata Bodyshape pozwoliła mi się odprężyć w zaciszu własnego domu i pozbyć się bólu. Nawet moja żona uwielbia z niej korzystać, woli matę od mojego masażu – Pan Jarosław śmieje się.

Widzę, że jest Pan uzależniony od testowania produktów, które Pan sprzedaje na pokazach. Osobiście sama regularnie uczęszczam na masaże lecznicze, ale kto wie może i dla mnie ta mata jest odpowiednia?

 • Wychodzę z założenia, że jeśli produkt otrzymuje pozytywne opinie klientów i opinia ta jest adekwatna do rzeczywistości, to dlaczego nie korzystać z tak dobrych produktów osobiście? To czysta przyjemność! Ostatnią propozycją, którą pragnę Państwu przybliżyć jest firma Clean Kinga konkretniej odkurzacz, jaki ta marka proponuje. Chyba nikt nie zaprzeczy, że dbanie o czystość w domu jest rzeczą bardzo ważną. Jednak nie zawsze sprzątanie jest łatwe. Nie w tym przypadku! Odkurzacz marki Clean King to połączenie wielofunkcyjności z nową jakością sprzątania. To sprzęt energooszczędny o stylowym wyglądzie. Umożliwia wykonywanie takich czynności jak: sprzątanie, czyszczenie, pranie i filtrowanie. Jak wspomina producent odkurzacz ten to :”wielofunkcyjny system,który zastąpi zwykły odkurzacz, mopa, nawilżacz i odświeżacz powietrza, urządzenie do czyszczenia obić mebli i tapicerki samochodowe” Czyli tak na prawdę 4 możliwości zastosowane jednym urządzeniu! Od czasu, gdy zakupiłem odkurzacz marki Clean King wiem, że mój dom jest na prawdę czysty i oddycham świeżym powietrzem. Uwielbiam opowiadać o nim na pokazach marki Clavam Sp. z o.o..

Materac MediAir 3d

Swoje wieloletnie doświadczenie w sprzedaży wykorzystujemy także w dystrybucji profesjonalnych materaców terapeutycznych marki Casada. Korzystając z okazji, warto wspomnieć o modelu MediAir 3D, który zrewolucjonizował branżę terapeutyczną. Jego największą zaletę stanowi fakt, iż zbudowany jest on niemalże w pełni ze stuprocentowej, czystej wełny. Materiał ten umożliwia zrównoważony przepływ powietrza oraz wilgoci. Jest to szczególnie ważne w przypadku materaców przeznaczonych do sesji terapeutycznych. Zabiegom tym z reguły towarzyszy duża ilość potu, a nawet innych płynów ustrojowych. Na szczęście materac MediAir 3D świetnie radzi sobie z odprowadzaniem wilgoci do atmosfery pomieszczenia. Dodatkowo został on wyposażony w specjalną piankę PUR T25, której zadaniem jest utwardzenie oraz usztywnienie całości. Co więcej, materac obleczony jest w specjalną tkaninę. Od góry jest to żyrardowa powłoka z nitką srebra. Chroni ona materac przed rozwojem niepożądanych drobnoustrojów. Od dołu natomiast całość zabezpiecza powłoka z wytrzymałego poliestru. Jego zadaniem jest ochrona przed wodą oraz potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Materac MediAir z powodzeniem stosowany jest w terapiach skoncentrowanych na leczeniu następujących dolegliwości:

 • choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa,
 • dyskopatia wielopoziomowa kręgosłupa,
 • zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa,
 • choroba zwyrodnieniowa stawów obwodowych,
 • bóle przeciążeniowe kręgosłupa, znane jako Lumbago,
 • bóle korzeniowe, rwa barkowa, rwa kulszowa,
 • niestabilność kręgosłupa, kręgozmyk,
 • zapalenie stawów krzyżowo-biodrowych,
 • stany po urazach kręgosłupa (stłuczenia, zwichnięcia, złamania, tak często występujące gdy osiągamy wiek emerytalny),
 • stany po operacjach kręgosłupa,
 • odleżyny grzbietu, kończyn dolnych i profilaktyka odleżyn.

Na koniec warto podkreślić, iż najlepsze rezultaty w zabiegach terapeutycznych można osiągnąć dzięki połączeniu wszystkich produktów marki Casada. Oprócz profesjonalnych materaców oferujemy także maty masujące oraz sensoryczne. Dzięki współpracy tych specjalistycznych akcesoriów można w znacznym stopniu wzmocnić skuteczność terapii.

Dziękuję Panie Jarosławie za tak wyczerpujące opisy. Widzę przed sobą człowieka, który opowiada o swojej pracy z ogromną pasją i radością. Często ludzie boją się pokazów, ponieważ prowadzą je ludzie podszywające się po innych. Po prostu oszuści. Co Pan może powiedzieć na ten temat?

 • Niestety negatywne opinie na temat tego typu pokazów cały czas do mnie docierają. Spotkania w formie pokazów mają wiele przeciwników. Ale to nie jest niestety nasza wina. – Mówi przedstawiciel firmy Clavam Sp. z o.o..

Skąd więc biorą się te wszystkie złe słowa na temat tego typu sprzedaży?

 • Najczęściej oszuści podszywają się pod naszą firmę i prowadzą sprzedaż różnych produktów – przedstawiając się jako pracownicy spółki Clavam Sp. z o.o.. Zauważmy, że takie działania szkodzą dobremu wizerunkowi naszej firmy, klienci stają się nieufni. Oszuści stosują w sprzedaży produkty o obniżone jakości i niskiej cenie to – tzw podróbki. Takie osoby działają wpół legalnie i działają na naszą niekorzyść. Proszę zatem zapamiętać, że pokazy niezbyt profesjonalne, z wątpliwą jakością produktów – nie są w żadnym stopniu związane z firmą Clavam Sp. z o.o.. Na szczęście nie brakuje nam zadowolonych klientów, jednak proszę zachować czujność. To właśnie ona pomoże zdemaskować oszustów, którzy działają nieprofesjonalnie. Standardy ich pokazów pozostawiają wiele do życzenia. Aby uniknąć oszustwa należy mieć na uwadze także NIEPRAWDOPODOBNIE niską cenę. Często oszuści oferują super promocję – to zwykłe kłamstwo. Nasz towar jest wart swojej ceny i dostają Państwo gwarancję. Proszę zatem jeszcze raz o ostrożność.

Panie Jarosławie, pragnę zaznaczyć, że jestem wdzięczna za wywiad, który zgodził się Pan udzielić. Z przyjemnością zaproszę Pana na kolejny wywiad w przyszłości. Rozmowa z tak kompetentną osobą Jak Pan Jarosław Dobrowolski to czysta przyjemność. Dziękuję za Pana zaangażowanie, szczere opinie i opisy produktów. Jest Pan właściwą osobą na właściwym stanowisku. Życzę Panu oraz firmie Clavam Sp. z o.o. dalszych sukcesów, świetnych wyników sprzedażowych i samych zadowolonych klientów. Oraz jak najmniej oszustów! Myślę, że śmiało mogę rzec – do zobaczenia na pokazie Panie Jarosławie.

 • To ja bardzo dziękuję za możliwość wzięcia udziału w niezwykle przyjemnym wywiadzie. O firmie mógłbym rozmawiać bez końca, jednak mam na uwadze nasz ograniczony czas. Serdecznie zapraszam na pokaz, który poprowadzę osobiście. Dopilnuje, aby zaproszenie do Pani dotarło. Kocham swoją pracę, z radością zaczynam każdy nowy dzień i jestem dumny, że mogę być częścią tak wspaniałej, uczciwej i profesjonalnej firmy! Jest Pani niezmiernie sympatyczną osobą, myślę, że wywiad w przyszłości to doskonały pomysł. Zatem dziękuję serdecznie i do usłyszenia. Pozdrawiam Jarosław Dobrowolski Dyrektor sprzedażowy firmy Clavam Sp. z o.o..

Dodaj komentarz