Catering dietetyczny – sposób na oszczędzenie czasu

Osoby, które lubią gotować, z pewnością nie uznają czasu spędzonego w kuchni za stracony. Jednak osoby, które za tą czynnością nie przepadają, z pewnością mają na ten temat inne zdanie. Czy jednak można jeść smacznie i zdrowo, nie spędzając w kuchni długich godzin?

Dieta pudełkowa – rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią gotować

Pomocą dla osób, które nie lubią gotować, lecz chcą jeść regularnie i smacznie, z pewnością może być catering dietetyczny, czyli popularna wśród gwiazd dieta pudełkowa. Usługa ta polega na codziennym dostarczaniu świeżych dań do rąk klienta. Wcześnie rano kurier dostarcza torbę z posiłkami na cały dzień. Są one zapakowane w szczelne pudełka, od których wzięła się potoczna nazwa diety.

Czy dania w cateringu dietetycznym są zdrowe?

Wybierając najlepszą dla siebie dietę pudełkową, warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, lecz także na jakość produktów, jakie otrzymujemy do zjedzenia. Dietykieta, działająca na terenie Wrocławia, Bolesławca, Legnicy, Wałbrzycha czy Jeleniej Góry, zwraca ogromną uwagę na pochodzenie produktów, dlatego firma ta korzysta wyłącznie z usług sprawdzonych dostawców. Jajka od szczęśliwej kurki, ekologiczne warzywa i owoce, a także mięso ze sprawdzonych hodowli sprawiają, że dieta pudełkowa lubin jest warta polecenia.

Co możemy otrzymać, wybierając catering dietetyczny?

Firmy cateringowe najczęściej oferują kilka różnych wariantów diety, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. W ofercie Dietykiety znaleźć można między innymi dietę południową, dietę Paleo, dietę bez ryb, a także dietę wegetariańską. Kaloryczność dań można wybrać samemu lub skonsultować z dietetykiem klinicznym, czy wybrana kaloryczność będzie dla nas odpowiednia. Samo zamówienie diety pudełkowej jest łatwe – można zrobić to za pomocą internetu lub telefonicznie. Wybraną dietę można modyfikować, zwłaszcza w przypadku alergii czy nietolerancji pokarmowych.

Dodaj komentarz